تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

تیم لاهیج سرور همشیه در کنار کار های تجاری خود سعی کرده مواردی را هم استثنا قائل شود وبه صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار دهد تا باعث پیشرفت فارسی زبانان جهان شود.این بار تیم لاهیج سرور تصمیم گرفته است تا برای اعتلای فرهنگ قرآن خوانی و آشنایی با اصول دین کشور خود گامی بردارد بنابر این تصمیم گرفتیم تا سرویس جدیدی به خدمات پیامکی خود مخصوص موسسات قرآن آموزی و مذهبی، مساجد و دار القرآن ها، هیئت ها، تکایا و هر نهادی که در زمینه پیشرفت دین اسلام و افکار آن در جهان فعالیت میکند اضافه کنیم. البته نمونه های دیگه ای مصل این سرویس در سایت های مختلف با قیبمت رایگان قرا داده شده ولی محدود به مواردی که شده برای خود سامانه ها هم رایگان است ولی ما در تصمیمی جدی تر. تمام قیمت ها را کم کرده و در کمترین حد ممکن برای این موسسات قرار دادیم تا امکانات یک پنل 600 هزارتومانی خود را با قیمت بسیار پایین در اختیار این موسسات قرار دهیم. ویژگی های کامل سامانه در کمی پایین تر قابل مشاهده هست. برای دریافت سامانه پیامکی مخصوص موسسات مذهبی باید چند مرحله زیر را طی کنید.

 

مرحله اول : ذکر 10 صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همچنین موفق بودن تمام جوانان جامعه و سلامتی تمام مریضان ...

 

مرحله ی دوم:

به سازمان تبلیغات اسلامی شهر خود مراجعه کنید و معرفی نامه استفاده از خدمات لاهیج سرور را دریافت کنید. طبق هماهنگی های انجام شده شما این معرفی نامه را می توانید از بخش تشکل های دینی یا شورای هیئات صادر می شود؛

تبصره : در صورتی که شهر شما از موضوع گفته شده اعلام بی اطلاعی کرد می توانید با ارائه پروانه کسب یا هر مدرکی معتبری که اثبات کند موسسه شما در زمینه اعتلای فرهنگ اسلامی تلاش میکند از این مرحله عبور کنید.

  • اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی مدیر موسسه؛
  • تصویر محل ساختمان موسسه با دید کامل و واضح از تابلوی موسسه؛

مرحله سوم : پر کردن فرم اخذ قرار داد و پیوست مدارک نام برده شده به فرم و در نهایت هم پرداخت هزینه سرویس. برای انجام این کار روی کلید زیر کلیک کنید.

ورود به فرم ارسال مدارک

مرحله چهارم : بررسی مدارک و اخذ قرار داد :

مدارک شما طی 24 تا 48 ساعت بررسی و استعلام های لازم انجام میشود. در صورت تایید مدارک، قراردادی به صورت حضوری ای غیر حضوری تنظیم شده و برای شما از طریق ایمیلی که در فرم ثبت کرده بودید ارسال خواهد شد. در این مرحله شما قرار داد را دریافت کرده و با بررسی دقیق قرار داد آن را کامل کرده و آن را مهمور به مهر و امضای مدیر موسسه میکنید.سپس آن را از طریق بخش زیر برای ما ارسال میکنید.

ارسال قرار داد مهمور شده

توجه : در صورتی که مدارک شما تایید نشود، دلایل تایید نشدن برای شما به ایمیل شما که در فرم ثبت کردید ارسال خواهد شد. تا برای اصلاح آن اقدام کنید.

مرحله پنجم : تحویل پنل نمایندگی :

بعد از ارسال برگه قرار داد برای ما، تیم لاهیج سرور در کمتر از 24 ساعت قرار داد را مهمور به مهر خود کرده و مجددا به همراه اطلاعات دسترسی به پنل برای شما ارسال خواهد کرد.

هم اکنون پنل شما کاملا فعال شده و قادر به استفاده از آن میباشید. در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل از بخش ناحیه کاربری سایت آن را با ارسال یه تیکت با ما در میان بگذارید یا با شماره شرکت تماس حاصل کنید تا اپراتور های شرکت مشکلات شما را حل کنند.

آموزش کار با پنل های پیامک لاهیج سرور در سایت قرار داده شده که می توانید برای یادگیری کار با پنل ها از آن ها استفاده کنید.

 

و من الله توفیق

شرکت خدماتی لاهیج سرور